city park rovinka

Developerská spoločnosť TM real, spol. s r.o., spolu so spoločnosťou PRVÁ PENZIJNÁ SPRÁVCOVSKÁ SPOLOČNOSŤ POŠTOVEJ BANKY, správ. spol., a. s., postavili nové moderné obchodné centrum.

Slávnostne sme obchodné centrum otvorili 15.11.2018.

Obyvatelia Rovinky, Dunajskej Lužnej a okolia už nebudú cestovať v kolónach za kvalitnými nákupmi.

V obchodnom centre CITY PARK ROVINKA nájdete supermarket BILLA na ploche cca. 1 300 m2.

Popri supermarkete sú otvorené  prevádzky spoločnosti Pepco, s prvenstvom v sortimente detského oblečenia a dekoratívnym tovarom pre domácnosť, dm drogerie markt, BEPON, lekáreň, 1.day, v ktorom nájdu široký výber čerstvých, kvalitných produktov za dobrú cenu, spolu s rýchlou obsluhou, v čistom a priateľskom nákupnom prostredí.

Pre každého niečo

Darčeky pre svoje ratolesti môžu rodičia nakúpiť v predajni TOYETO , štvornohí miláčikovia si nájdu dobroty v predajni PetCenter

Manželia si počas nákupov môžu oddýchnuť v elegantnej kaviarni STREET CAFE, hladoši si prídu na svoje v štýlovej americkej reštaurácií Elephant DINER.

Samozrejmosťou sú prevádzky GG Tabak, pekáreň Kvetoslavov, kvetinárstvo, bankomaty Prima banky a ČSOB banky, tankomat a ručná autoumývarka PROFIWASH. Balíky si môžete vyzdvihnúť v v schránke Balíkomatu od Slovenskej pošty.